Vítejte na stránkách PEKK Consulting, IT specialistů s více než 15 lety zkušeností v oboru

Kde nás najdete

Tanvald, ČR

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

a

IT zabezpečení

Přenechte komplexní zabezpečení IT našim odborníkům, kteří se postarají o váš hardware i software, data a citlivé údaje. V případě havárie zajistíme obnovu systémů i ztracených dat tak, abyste mohli co nejdříve obnovit běžnou činnost.

Nedostatečné zabezpečení IT může pro vaši firmu znamenat nejen ekonomické ztráty, ale můžete přijít i o strategická firemní data, důležité dokumenty či dlouhodobé klienty. S námi můžete těmto situacím efektivně předcházet a ušetřit čas i firemní prostředky. Postaráme se, aby byly vaše informační technologie a business v bezpečí!

Co pro vás zajistíme

 • Analýzu současného stavu a identifikaci potenciálních hrozeb,
 • výběr a implementaci ideálních metod ochrany,
 • kontrolu zabezpečení dat a volbu vhodného modelu zálohování,
 • nastavení procesu zálohování,
 • otestování implementovaného řešení,
 • technické řešení pro obnovení po havárii včetně definování strategie,
 • nastavení zálohování a obnovy dat.

Naše specializace

Ať jste malá či velká firma, zabezpečení je základ podnikání. Rádi s vámi probereme specifika vašeho podnikání a navrhneme řešení na míru. Nezaměstnávejte tým odborníků, když se můžete spolehnout na nás!

 • Bezpečnostní audit
 • Identifikace bezpečnostních hrozeb
 • Obnovení po havárii
 • Implementace

Hodnota pro váš podnik

S dokonale zabezpečenými informačními technologiemi neriskujete, že se do vaší firemní sítě či k hardwaru dostane nepovolaná osoba, napadne je virus nebo malware. Výběrem spolehlivého partnera pro IT zabezpečení se vyhnete velkým finančním ztrátám, způsobeným například neproškolenými zaměstnanci, zastaralými firemními zásadami IT zabezpečení nebo očekáváním, že za vás tyto aspekty vyřeší dodavatel internetových služeb či serverhostingu.

Zvolíte-li službu Disaster Management, získáte navíc cennou analýzu současného procesu obnovy po havárii, návrh a implementaci nejvhodnějšího technického řešení situace včetně identifikace potenciálních hrozeb a výběru nejvhodnějších metod zálohování. To vám pomůže vytvořit strategie, díky nimž se v případě nehody rychle vrátíte k běžnému pracovnímu režimu. K této službě patří také pravidelné kontroly, které zajišťují, aby všechna nastavení správně fungovala.

Pojďme spolupracovat!

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nám napsat. Rádi vás kontaktujeme a domluvíme nezávaznou schůzku. Na schůzce prodiskutujeme vaše požadavky a možnosti, navrhneme optimální řešení a další kroky k úspěšné implementaci.

Co můžeme udělat pro váš business?

Rychlý vzkaz

Další služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a podnikového poradenství.

IT analýza

Analýza stavu IT s hodnotným výstupem pro zefektivnění vyžití IS

Cloudová řešení

Zabezpečené virtuální úložiště pro zefektivnění podnikání

Počítačové sítě

Efektivní řešení pro připojení v rámci infrastruktury