Vítejte na stránkách PEKK Consulting, IT specialistů s více než 15 lety zkušeností v oboru

Kde nás najdete

Tanvald, ČR

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

a

IT analýza

S důkladnou IT analýzou získáváte nezávislý pohled na firemní IT a spoustu podnětných informací. Ty využijete při opravě slabých míst, ke zvýšení efektivity či jako potvrzení skvělé kondice vašich zařízení, systémů a dalších technologií.

Kvalitní analýza přináší ucelený pohled na firemní IT a tvoří základ plánu jejich rozvoje. Informuje o aktuálním stavu, pomáhá odhalit kritické body a přináší konkrétní realizovatelné kroky, vedoucí ke zvýšení efektivity, lepšímu využívání IT nebo k nápravě odhalených zranitelností.

Co pro vás zajistíme

  • Analýzu aktuálního využívání systémů, sítě, serverů a dalších zařízení,
  • identifikujeme existující i možné budoucí problémy,
  • zhodnotíme připravenost společnosti na kybernetické a jiné hrozby,
  • posoudíme úroveň zabezpečení systémů a dat včetně zálohování,
  • navrhneme nové řešení či zlepšení stávajícího (ve vybrané oblasti),
  • navrhneme směr, jímž by se měl ubírat další vývoj IT ve vaší firmě pro usnadnění správy IT.

Naše specializace

Náš tým se skládá z odborníků v široké škále oblastí. Klientům neslibujeme zázračné úspory, místo toho doporučujeme nejlepší řešení v rámci realistického rozpočtu, abychom maximalizovali návratnost investic do IT (ROI). Dejte nám vědět, rádi pomůžeme i vám.

  • Komplexní analýza využití systémů
  • Identifikace problémů a návrh řešení
  • Analýza zabezpečení
  • Návrh řešení šitých na míru

Hodnota pro váš podnik

IT analýzu lze provádět komplexně či v rámci konkrétních oblastí, spojených s IT. Poskytne vám podrobný přehled o aktuálním využití systémů, sítí, serverů a dalších zařízení, upozorní na stávající problémy a ukáže vám, zda jste plně připraveni na kybernetické a jiné hrozby.

Důležitou součástí celého procesu je analýza úrovně zabezpečení systémů a dat včetně zálohování, která vám pomůže efektivně předcházet ztrátě dat. Díky konzultacím při nasazení nového systému nebo technologie proběhne celý proces hladce, aniž by ve vaší firmě došlo k prostojům. Tyto konzultace spočívají v zajištění plynulého běhu procesu a asistenci s výběrem softwaru, abyste nekoupili takové řešení, které nemůžete použít (například kvůli nekompatibilitě hardwaru).

Po provedené analýze získáte detailní dokument, který přehledně prezentuje všechna zjištění, zahrnuje návrh nového řešení nebo zlepšení stávajícího (ve vámi vybrané oblasti) a ukazuje možnosti dalšího rozvoje IT ve vaší společnosti. 

Pojďme spolupracovat!

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nám napsat. Rádi vás kontaktujeme a domluvíme nezávaznou schůzku. Na schůzce prodiskutujeme vaše požadavky a možnosti, navrhneme optimální řešení a další kroky k úspěšné implementaci.

Co můžeme udělat pro váš business?

Rychlý vzkaz

Další služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a business poradenství.

IT zabezpečení

Zabezpečení infrastruktury, citlivých dat i databází

Virtualizace IT

Zabezpečené virtuální úložiště pro zefektivnění podnikání

Počítačové sítě

Efektivní řešení pro připojení v rámci infrastruktury