Vítejte na stránkách PEKK Consulting, IT specialistů s více než 15 lety zkušeností v oboru

Kde nás najdete

Tanvald, ČR

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

a

Monitoring a reporting

Ušetřete si starosti i finance díky včasnému odhalení problémů dřív, než nastanou, zefektivněte vaše procesy i práci zaměstnanců. To vše s odborným monitoringem a reportingem.

Při monitoringu sledujete využití zdrojů v síti, vytíženost serverů, počítačů a dalších zařízení, či aktivitu zaměstnanců. Cílem je odhalit odchylky od normálu, definovaného skrze sledované hodnoty. Reporting znamená zasílání upozornění na základě dat, získaných monitoringem. Může se jednat o hlášení už ve chvíli, kdy se přiblížíte hraniční hodnotě monitorované veličiny. Tím předejdete potenciálním problémům či haváriím hardwaru. 

Co pro vás zajistíme

  • Zjistíme, co od monitoringu očekáváte, jaké oblasti chcete zajistit a jaké hodnoty jsou pro vás důležité,
  • navrhneme konkrétního řešení a vysvětlíme, co jeho implementací získáte,
  • nastavíme monitorovací systémy a domluvíme se, jak často chcete dostávat zprávy,
  • nastavíme celý monitorovací systém přesně podle vašich představ a zaměříme se na ty oblasti, které jsou důležité pro vaše podnikání,
  • převezmeme dohled nad vaší IT infrastrukturou a vy tak můžete pracovat na tom důležitém,
  • pomůžeme získat užitečné zprávy, které vám pomohou dosáhnout finančních úspor, zlepšit procesy a zvýšit efektivitu.

Naše specializace

Monitoringem a reportingem pomáháme omezit nebo zcela eliminovat potenciální škody a získat lepší přehled o různých rizicích a postupech ve společnosti. Díky přesnějším údajům jim naši klienti lépe rozumějí a mají všechny procesy pod kontrolou. Dejte nám vědět pro více informací.

  • Analýza potřeb
  • Propojení IT s business
  • Řešení na míru
  • Implementace

Hodnota pro váš podnik

Reporty a upozornění, která dostáváte v reálném čase, vám pomohou šetřit peníze a přitom zvyšovat kvalitu: například díky včasné informaci o překročení stanovené zmetkovitosti dokážete ihned reagovat a analyzovat vzniklou situaci: je příčinou nový zaměstnanec, změna dodavatele nebo chyba ve výrobním procesu? Díky těmto datům se brzy vrátíte nejen k původním hodnotám, ale dokážete zefektivnit celý výrobní proces a plánování.

S monitoringem snadno identifikujete příčinu nově vzniklého problému. Zjistíte tak například, že nastal čas na výměnu některého síťového prvku, počítače nebo jiného hardwaru, je třeba posílit přetíženou část sítě nebo navýšit kapacitu zaplněného úložiště.

V oblasti HR využijete monitoring a reporting ke kontrole produktivity zaměstnanců analýzou využití počítače v pracovní době, ke srovnání efektivity práce z kanceláře a z domova nebo k analýze kvality zabezpečení. Reporty jsou také důležitými podklady pro efektivnější management. Automaticky generované zprávy urychlují rozhodovací proces, šetří čas a usnadňují přijímání informovaných rozhodnutí.

Pojďme spolupracovat!

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nám napsat. Rádi vás kontaktujeme a domluvíme nezávaznou schůzku. Na schůzce prodiskutujeme vaše požadavky a možnosti, navrhneme optimální řešení a další kroky k úspěšné implementaci.

Co můžeme udělat pro váš business?

Rychlý vzkaz

Další služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a business poradenství.

IT analýza

Analýza stavu IT s hodnotným výstupem pro zefektivnění vyžití IS

Virtualizace IT

Zabezpečené virtuální úložiště pro zefektivnění podnikání

Počítačové sítě

Efektivní řešení pro připojení v rámci infrastruktury