Vítejte na stránkách PEKK Consulting, IT specialistů s více než 15 lety zkušeností v oboru

Kde nás najdete

Tanvald, ČR

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

a

Automatizace procesů

Skončete s plýtváním zdroji a časem zaměstnanců a posuňte firmu vpřed díky automatizaci IT workflows. Nechte procesy efektivně pracovat pro vás: odměnou vám budou lepší transparentnost procesů, nižší chybovost a spousta dalších výhod.

Bez automatizace procesů ztrácí vaši zaměstnanci čas repetitivními činnostmi a neefektivními postupy. I ty nejjednodušší úkoly vám mohou trvat výrazně déle, než konkurenci. Zavedení sofistikovaných IT workflows a automatizace podnikových procesů se stanou esem v rukávu vaší firmy. Pomohou vám nejen zvýšit produktivitu nebo snížit mzdové náklady, ale zaručí také plynulý tok dat i dokumentů, putujících různými systémy a zařízeními (více v tomto článku).

Co pro vás uděláme

  • Pečlivou analýzu vašich požadavků a férové zhodnocení, zda automatizace na daných místech dává smysl nebo ne, 
  • na základě analýzy objasníme, jak přesně IT workflows ve firmě využijete a co vám změna přinese, 
  • společně najdeme možnosti automatického generování dokumentů a tím uvolníme ruce vašim pracovníkům,
  • aktualizujeme již existující IT workflows tak, aby byly automatizované procesy ještě efektivnější.

Naše specializace

Vždy nás zajímá celkový obraz obchodních procesů. Díky mnohaletým zkušenostem vám poradíme nejen s IT workflows, ale také s dalšími firemními procesy (více o workflows zde). Bez ohledu na to, ve které fázi automatizace se nacházíte, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

  • Modelování procesů
  • Analýza současného stavu
  • Implementace a testování
  • Nastavení metrik

Hodnota automatizace procesů pro váš podnik

Pracovní postupy IT (IT workflows) a automatizace procesů pomocí výpočetní techniky mají řadu výhod. Jednou z těch hlavních je zajištění souladu mezi pracovní postupy, firemními zásadami a cíli. Tím se přímo zlepší celková transparentnost procesů a vy získáte přehled o všech jejich dílčích činnostech.

S IT workflows eliminujete či významně omezíte riziko lidské chyby a snížíte tím jeho potenciální ekonomický dopad. Současně uspoříte mzdové náklady (například delegováním opakujících se úkolů systému).

Díky automatizaci získáváte silný nástroj pro monitorování a optimalizaci. Na základě sledovaných metrik odhalíte úzká místa systému a omezíte papírování. Vaši zaměstnanci se tak mohou zaměřit na důležitější úkoly. Dokumenty lze generovat automaticky a u každého z nich nastavit, komu a jak často bude odesílán. Tím také zrychlíte schvalovací procesy a zefektivníte své obchodní operace.

Pojďme spolupracovat!

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nám napsat. Rádi vás kontaktujeme a domluvíme nezávaznou schůzku. Na schůzce prodiskutujeme vaše požadavky a možnosti, navrhneme optimální řešení a další kroky k úspěšné implementaci.

Co můžeme udělat pro váš business?

Rychlý vzkaz

Další služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a business poradenství.

IT analýza

Analýza stavu IT s hodnotným výstupem pro zefektivnění vyžití IS

Cloudová řešení

Zabezpečené virtuální úložiště pro zefektivnění podnikání

Počítačové sítě

Efektivní řešení pro připojení v rámci infrastruktury