Vítejte na stránkách PEKK Consulting, IT specialistů s více než 15 lety zkušeností v oboru

Kde nás najdete

Tanvald, ČR

Otevírací doba

Po – pá: 8:00 – 17:00

a

Počítačové sítě

Jsou pro vás kabely, routery, switche a firewally noční můrou? O vaši síť se kompletně postaráme. Její velikost není překážkou: navrhneme lokální síť LAN v malé firmě i rozsáhlou WAN síť pro nadnárodní korporaci.

Počítačová síť tvoří cévní systém vaší firmy. Pokud všechny její části efektivně komunikují, funguje i jako celek. A právě odborné řešení sítě je tou nejlepší variantou z pohledu síťové struktury a její efektivity i obranou proti bezpečnostním hrozbám.

Co pro vás zajistíme

  • Analýzu požadavků na síť a stávající řešení (využívané systémy, datové toky),
  • návrhy možností optimalizace a modernizace síťové infrastruktury,
  • realizaci sítě, její části nebo optimalizaci stávajícího řešení (například výměnou kabeláže a zastaralých síťových prvků),
  • komplexní zabezpečení sítě včetně výběru nejvhodnějšího antivirového řešení a kontroly přístupových práv k zařízením i souborům,
  • realizaci virtuální sítě VLAN a nastavení vzdáleného přístupu včetně VPN,
  • zajištění technické podpory i dlouhodobé správy sítě, zahrnující pravidelný reporting a analýzu potenciálních problémů.

 

Naše specializace

Dokonale fungující síť a kvalitní zabezpečení vám poskytne nejlepší ochranu před kybernetickými útoky a neoprávněným přístupem. Na základě více než 15 let působení v oboru můžeme najít optimální řešení i pro vaše podnikání.

  • Zabezpečení
  • Komplexní ochrana
  • Dokonalá stablita
  • Řešení na míru

Hodnota pro váš podnik

Únik citlivých dat kvůli nedostatečnému zabezpečení nebo neošetřené uživatelské přístupy ke zdrojům mohou mít nedozírné následky na váš business. Nejde jen o finanční ztráty, ale vaše konkurence může například na internetu objevit tajná data, zpřístupněná hackerem, a získat tak informace o vašem připravovaném produktu.

Sítím s prvky, ponechanými v továrním nastavení, hrozí řada nebezpečí: najít na internetu výchozí heslo k routeru je hračka. Nejen proto musí být každá síť kvalitně zabezpečená. Základní aspekty bezpečnosti jsou dva: ochrana před neautorizovanými vstupy zvenčí a nastavení přístupových práv k zařízením a souborům v rámci lokální sítě LAN.

Jen díky odborně zpracované topologii a správné volbě síťových prvků dosáhnete maximální efektivity i propustnosti a dokonalé stability celé sítě. Každý klient je jiný a to stejné platí i o sítích. Proto konkrétní řešení vždy navrhujeme na míru a doporučíme vám jen takové postupy a síťové prvky, kterým plně důvěřujeme.

Pojďme spolupracovat!

Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nám napsat. Rádi vás kontaktujeme a domluvíme nezávaznou schůzku. Na schůzce prodiskutujeme vaše požadavky a možnosti, navrhneme optimální řešení a další kroky k úspěšné implementaci.

Co můžeme udělat pro váš business?

Rychlý vzkaz

Další služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti informačních technologií a business poradenství.

IT analýza

Analýza stavu IT s hodnotným výstupem pro zefektivnění vyžití IS

Virtualizace IT

Zabezpečené virtuální úložiště pro zefektivnění podnikání

IT zabezpečení

Zabezpečení infrastruktury, citlivých dat i databází